Same mè Prins Wannes III

Gròòtse zoektocht naar Ippo ‘t zeeperdje

Same mè Prins Wannes III

Meschient eddet al gezien in ‘t tillevisiepregramma Kekkes of op ’t internet verbij zien komme. De Nar et Ippo ‘t zeeperdje van Prins Wannes III late n’ontsnappe n’uit de onderzeese stalle van ‘t Slikpeleis. Net op ’t memènt toen de Nar Ippo onder iepnose wilde brenge et eks Wana, om de Nar te late schrikke, ‘t zeeperdje ‘n bietje betòòverd. En da ging nie éémaal goed en nouw Ippo nerreges meer te vinde. Ippo zal vast en zeker al lekker Vastenavend aan ’t viere zijn in ’t Krabbegat!

Aan alle Krabbekes wor gevroge n’om mee t’ellepe te zoeke naar Ippo ’t zeeperdje. En witte oe me da gaan doen? Deur zellef ’n zeestokperdje te make! Mè d’n zeestokperdje kenne alle Krabbekes lekker kopke n’onder gaan in ’t Krabbegat! Ok zal ’t zellef gemakte zeestokperdje de Krabbekes ellepe om Ippo te kenne te vinde. Op www.kindervastenavend.nl  kunde presies zien oe dagge zo’n leuteg zeestokperdje ken knutsele. Dèèr is ok ‘n knutselplaat van ’t zeestokperdje te vinde. Lekker knutsele voor de Vastenavend is artstikke leuteg!

Op zaterdag 22 febrewarie worre n’om 18:45 uur alle Krabbekes verwacht mè d’n zeestokperdje bij de Kees Bechtbrug vlakbij de Spieretustore. Vanaf dèèr zumme n’onder leiding van Prins Wannes III op zoek gaan naar Ippo ’t zeeperdje.

Op Kindervastenavend.nl kunde ’t fillemke zien oe de Nar ‘t zeepaardje Ippo van Prins Wannes III et late ontsnappe.

 

Nederlands:

Grote zoektocht naar Ippo het zeepaardje

Samen met Prins Wannes III

Misschien heb je het al gezien in het TV programma Kekkes of op internet voorbij zien komen. De Nar heeft Ippo het zeepaardje van Prins Wannes III laten ontsnappen uit de onderzeese stallen van het Slikpaleis. Op het moment dat de Nar Ippo wilde hypnotiseren heeft Wana, om de Nar te laten schrikken, het zeepaard een beetje betoverd. Dat is niet helemaal goed gegaan en nu is Ippo nergens meer vinden. Ippo zal vast en zeker al lekker Vastenavend aan het vieren zijn in het Krabbegat!

Aan alle Krabbekes wordt gevraagd om mee te helpen zoeken naar Ippo het zeepaardje. En weet je hoe we dat gaan doen? Met een zeestokpaardje die je zelf kan maken! Met dat stokpaardje kan je lekker ‘kopke n’onder gaan’ in ’t Krabbegat en dan wordt Ippo vast gevonden. Op www.kindervastenavend.nl kan je precies zien hoe je zelf zo’n leutig zeestokpaardje kan knutselen. Daar is ook een knutselplaat van het zeestokpaardje te vinden. Zo kunnen alle Krabbekes lekker knutselen voor de Vastenavend, is dat niet leutig!

Op zaterdag 22 februari om 18:45 uur worden alle Krabbekes verwacht bij de Kees Bechtbrug vlakbij de Spiritustoren met een zeestokpaardje. Vanaf daar zullen we onder leiding van Prins Wannes III op zoek gaan naar Ippo het zeepaardje.

Op Kindervastenavend.nl is te zien hoe de Nar het zeepaardje van Prins Wannes III heeft laten ontsnappen.