Officiële kaartverkoop 35e jaar start op 21 mei
Theater De Maagd luidt feestelijk nieuw seizoen in – officiële kaartverkoop start op 21 mei
Theater De Maagd viert haar 35-jarig jubileum met een indrukwekkend en vernieuwend theaterseizoen. De aftrap van dit bijzondere jubileumjaar, op zaterdag 30 augustus, markeert het begin van een feestelijke en veelzijdige programmering die theaterliefhebbers uit de hele regio zal aanspreken.
Theater De Maagd durft
Een van de meest spraakmakende onderdelen van het nieuwe seizoen is het Onbeperkt Avonturen Abonnement: een selectie van 17 gedurfde en vernieuwende voorstellingen die exclusief te zien zijn in Theater De Maagd, binnen de regio West-Brabant, Zeeland en de Vlaamse grensstreek. Vorig jaar waren de 100 beschikbare abonnementen razendsnel uitverkocht. Dit jaar gaan er 125 in de verkoop.
Het aanbod varieert van dans tot visuele vertellingen, zoals de toegankelijke en eigentijdse choreografie van Conny Janssen Danst, de absurd-poëtische miniatuurwereld van Hotel Modern en de explosieve mix van dans en hiphop van 155.
Deze avontuurlijke programmering is uitgegroeid tot een onderscheidend onderdeel van Theater De Maagd en trekt jaarlijks een nieuwsgierig, avontuurlijk publiek van binnen én buiten de regio.
Groots en divers seizoen
Met ruim 130 voorstellingen belooft het nieuwe seizoen het meest veelzijdige en feestelijke in jaren te worden. Van meeslepend en vernieuwend tot herkenbaar en hartverwarmend: het programma biedt voor ieder wat wils. Grote publieksfavorieten als Theo Maassen, Christel de Laat, Tineke Schouten, Frans Bauer, Waylon, Urbanus en Jandino maken deel uit van een indrukwekkend programma. Ook zijn er veel theatercolleges van o.a. Eus, Raymond Mens, Marcel van Roosmalen en Veerle Hammerstein.
Daarnaast komen een aantal meerdaagse grote musicals naar Bergen op Zoom, zoals Malle Babbe (3 uitverkochte voorstellingen, 1 extra bijgeboekt), familiemusical The Wiz en Brel de Musical.
Uiteraard maken ook de lokale Bergse verenigingen weer hun opwachting. Na hun succesvolle voorstellingen van afgelopen jaren zijn zij opnieuw een onmisbaar onderdeel van het programma.
Start kaartverkoop woensdag 21 mei
De fysieke kaartverkoop start om 10.00 uur in de foyer van Theater De Maagd, waar bezoekers worden ontvangen met een gebakje en in gesprek kunnen gaan met medewerkers van het theater. De online verkoop start om 12.00 uur via www.demaagd.nl